Ankara Esenboğa Havaalanında Araç Kiralama Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Ankara Esenboğa Havaalanlarından Araç Kiralama Konusunda Bilmeniz Gerekenler

İşiniz gereği ve turizm amaçlı uçakla ile seyahat ettiğinizde indiğiniz hava limanından araç kiralamaya ihtiyacınız olabilir.

Uçak ile Anakaraya geldiğinizde bir veya birkaç günlüğüne işlerinizi görüp dönme planınız varsa bir araç kiralamak sizin için en etkin ve verimli yol olacaktır. Malumunuz Ankara’da metro ağı nüfusa oranla biraz da geliştirmeye ihtiyaç duymaktadır.  

Ve fakat bu konuda bilmeniz gereken ufak bir ayrıntı var.

Ankara Havalimanında irtibat noktası bulunan bir rent a car/ oto kiralama firması size bir araç kiraladığında bunun için havalimanına bir komisyon öder. Bu komisyon evrenseldir ve tüm havayolu firmaları bunu uygulamaktadır.

Dolayısı Ankarada da havaalanı araç kiralama firmalarının bu konuda yapabileceği bir şey yoktur ve bu ücreti ebetteki gider kalemine yazıp fiyata ekleyeceklerdir.

Bu nedenle Ankarada araç kiralamak için Esenboğa Havaalanı araç kiralama firmaları yerine sektörün parlayan yıldızı Necipoğlu Rent a Car ile temas kurmanız durumunda kiraladığınız  araç havalimanına getirilip size teslim edilecektir. Yine Dönüşe geçtiğinizde de aracı belirlediğiniz noktadan veya havalimanından teslim almaktayız.

Ankara da araç kiralamak artık daha kolay. Çünkü Necipoğlu rent a car var. Önceliğini müşteri memnuiyeti yapan firmamız ile çalıştığında dostlarınıza tavsiye etmekten kendinizi alamayacaksınız.